Με πολίτες της Κοζάνης, ιδιοκτήτες καταστημάτων της τοπικής αγοράς και πωλητές προϊόντων στη λαϊκή αγορά της πόλης, συναντήθηκε χθες η υποψήφια Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας Γεωργία Ζεμπιλιάδου.
Η επικεφαλής του συνδυασμού ΕΛΠΙΔΑ για την Δυτική Μακεδονία κ. Ζεμπιλιάδου είχε την ευκαιρία να συνομιλήσει με πάρα πολλούς μεταφέροντας τους το μήνυμα πως η νίκη στις 8 Οκτωβρίου θα είναι μια νίκη όλων που θα σηματοδοτήσει ένα νέο ξεκίνημα που θα ξαναβάλει τον τόπο μας σε τροχιά ανάπτυξης.
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/%CE%BB%CE%B1%CF%8A%CE%BA%CE%AE-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/%CE%BB%CE%B1%CF%8A%CE%BA%CE%AE-4-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/%CE%BB%CE%B1%CF%8A%CE%BA%CE%AE-2-1024x575.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/%CE%BB%CE%B1%CF%8A%CE%BA%CE%AE-1-1024x576.jpg)