Το Σωματείο Κρεοπωλών Κοζάνης ¨Αρχάγγελος Μιχαήλ¨, σας προσκαλεί στη ετήσια λειτουργία του, που θα τελεστεί στον Ιερό Ναό Μεταμορφώσεως του Σωτήρος, τη Δευτέρα 8 Νοεμβρίου.
Τα κρεοπωλεία θα είναι κλειστά.
Το Σωματείο Κρεοπωλών Κοζάνης ¨Αρχάγγελος Μιχαήλ¨, σας προσκαλεί στη ετήσια λειτουργία του, που θα τελεστεί στον Ιερό Ναό Μεταμορφώσεως του Σωτήρος, τη Δευτέρα 8 Νοεμβρίου.
Τα κρεοπωλεία θα είναι κλειστά.
Sign in to your account