O Σύνδεσμος Γραμμάτων και Τεχνών Π.Ε. Κοζάνης διοργανωσε την Κυριακή 13 Μαΐου 2018 στην Αίθουσα του Ιστορικού, Λαογραφικού & Φυσικής Ιστορίας Μουσείου, την ετήσια γιορτή της Μητέρας, προς τιμήν αυτού του αιωνίου συμβόλου αγάπης και θυσίας.
O Σύνδεσμος Γραμμάτων και Τεχνών Π.Ε. Κοζάνης διοργανωσε την Κυριακή 13 Μαΐου 2018 στην Αίθουσα του Ιστορικού, Λαογραφικού & Φυσικής Ιστορίας Μουσείου, την ετήσια γιορτή της Μητέρας, προς τιμήν αυτού του αιωνίου συμβόλου αγάπης και θυσίας.
Sign in to your account