Χθες βράδυ μετά τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της Κοζάνης ο κ. Αμανατίδης συνοδευόμενος από τα μέλη του συνδυασμού στην Π.Ε. Κοζάνης επισκέφθηκε τα εμπορικά καταστήματα της πόλης που συμμετείχαν στην «Λευκή Νύχτα».
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/image_50446081-1-1024x768.jpg)
Χθες βράδυ μετά τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της Κοζάνης ο κ. Αμανατίδης συνοδευόμενος από τα μέλη του συνδυασμού στην Π.Ε. Κοζάνης επισκέφθηκε τα εμπορικά καταστήματα της πόλης που συμμετείχαν στην «Λευκή Νύχτα».
Sign in to your account