Την Πυροσβεστική, τη Δ.Ο.Υ , την ΑΝ.ΚΟ και Υπηρεσίες του Δήμου Κοζάνης επισκέφτηκε η Υποψία Περιφερειάρχης με τον Συνδυασμό ΕΛΠΙΔΑ για τη Δυτική Μακεδονία Γεωργία Ζεμπιλιάδου μαζί με υποψήφιους του Συνδυασμού. Η περιοδεία της Κας Ζεμπιλιάδου συνεχίστηκε με επίσκεψη στο Αστυνομικό Μέγαρο. Στις επαφές της η Κα Ζεμπιλιάδου είχε την ευκαιρία να ενημερωθεί από τις Διοικήσεις των Υπηρεσιών και να συζητήσει με τους εργαζόμενους τα προβλήματα τους.
Η περιοδεία της Κας Ζεμπιλιάδου ολοκληρώθηκε με επισκέψεις σε Εμπορικά Καταστήματα της Κοζάνης.
Υπενθυμίζουμε ότι η Κα Ζεμπιλιάδου θα μιλήσει σήμερα Παρασκευή (6.10.2023) στις οκτώ (8) το βράδυ, στην Κεντρική Προεκλογική συγκέντρωση του Συνδυασμού στην Κεντρική Πλατεία της Κοζάνης.
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2023-10-06_11-11-10-660-1024x459.jpg)