“Θλίψη και απογοήτευση προκαλεί η συμπεριφορά ανθρώπων συλλόγου της πόλης μας, που δραστηριοποιείται στον χώρο του ολυμπιακού αγωνίσματος Ταεκβοντό, προς το πρόσωπο του 3 φορές Παγκοσμίου πρωταθλητή και μοναδικού αθλητή της πόλης μας στον δρόμο για το Παρίσι, Απόστολου Τεληκωστόγλου” αναφέρεται σε έγγραφη διαμαρτυρία της Μακεδονικής Δύναμης Κοζάνης. Η συνέχεια της ανακοίνωσης εδώ – Advertisement … Συνεχίστε να διαβάζετε το Καταγγελία της Μακεδονικής Δύναμης Κοζάνης για προσβολή του Παγκόσμιου πρωταθλητή Τεληκωστόγλου Απόστολου.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί