Στην κεντρική πλατεία η κεντρική προεκλογική συγκέντρωση
Την πλατεία Νίκης «γιατί είναι αντιπροσωπευτική τόσο της ιστορίας και της πολιτικής αυτού του τόπου, όσο και του αποτελέσματος της 8ης Οκτωβρίου που θα σημάνει μια καθαρή και μεγάλη νίκη για την Ενότητα την Κυριακή», όπως χαρακτηριστικά είπε, επέλεξε ο νυν Δήμαρχος και εκ νέου υποψήφιος Λάζαρος Μαλούτας για την κεντρική προεκλογική του ομιλία που έγινε παρουσία πλήθους κόσμου το βράδυ της Πέμπτης.
Στο ξεκίνημα της ομιλίας του ο κ. Μαλούτας αναφέρθηκε στα σημαντικά έργα που έγιναν επί θητείας του και κάνουν το Δήμο να πρωτοπορεί, όπως ανέφερε, σημειώνοντας ότι στόχος είναι ο Δήμος Κοζάνης να είναι κλιματικά ουδέτερος και έξυπνος ως το 2030, πράσινος και ανθεκτικός. «Στόχος μας είναι η ενίσχυση της ανθεκτικότητας του δήμου Κοζάνης στην πρόκληση της απολιγνιτοποίησης μέσα από τον σχεδιασμό και υλοποίηση άμεσων και μεσομακροπρόθεσμων δράσεων, έτσι ώστε να μπορεί να αντιμετωπίζει στο μέλλον με επιτυχία κρίσεις κοινωνικές, οικονομικές, κλιματικές» είπε ο κ. Μαλούτας.
Στη συνέχεια μίλησε για το πρόγραμμα του συνδυασμού, τονίζοντας ότι η βασική πρόσκληση είναι η κοινωνικά δίκαιη μετάβαση σε ένα νέο αναπτυξιακό μοντέλο με πρώτο ζητούμενο την προσαρμογή της τοπικής οικονομίας στις νέες συνθήκες που δημιουργούν η απολιγνιτοποίηση και η δίκαιη μετάβαση.
Ο κ. Μαλούτας αναφέρθηκε στο μεγάλο στόχο που σχετίζεται με τη μετάβαση στην κλιματική ουδετερότητα μέσα από συγκεκριμένες δράσεις, ενώ μίλησε και για τις διεκδικήσεις που είναι:
-Η αναγκαιότητα αναβάθμισης των υγειονομικών υπηρεσιών στην περιοχή μας
– Η επιτάχυνση των επενδύσεων
– Η ενίσχυση του Πανεπιστήμιου
– Οι σιδηροδρομικές υποδομές
-Η παράταση της λειτουργίας των μονάδων του ΑΗΣ Αγ. Δημητρίου που τροφοδοτούν την Τηλεθέρμανση είναι απολύτως αναγκαία προκειμένου να εξασφαλιστεί η ομαλή προσαρμογή στις δρομολογημένες λύσεις και το πρασίνισμα της Τηλεθέρμανσης
– Η ουσιαστική στήριξη του πρωτογενή τομέα
-Η στήριξη των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
– Το νέο χωροταξικό σχέδιο για τη Δυτική Μακεδονία
«Όπως είπα στην αρχή για εμάς είναι μια ιδιαίτερη στιγμή. Κι όταν λέω για εμάς αναφέρομαι σε όλη μας την ομάδα η οποία έχει δουλέψει πάρα πολύ σκληρά. Δουλεύουμε πάρα πολύ σκληρά γιατί πιστεύουμε σ’ αυτό το Δήμο, πιστεύουμε στις δυνατότητες των ανθρώπων του. Δουλεύουμε πάρα πολύ σκληρά γιατί πιστεύουμε σε όλους εμάς. Πιστεύουμε ότι ο Δήμος μας δικαιούται τον καλύτερο μας εαυτό. Και πως όλοι μαζί μπορούμε να χτίσουμε την Κοζάνη του 2030» κατέληξε ο κ. Μαλούτας, ζητώντας την ψήφο των δημοτών για «μια νίκη την Κυριακή».
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560503_871757007619477_1597857508495823102_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384559599_640393767957820_1205334349776797294_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384568254_971598637270967_2872810556705519522_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386877385_2306954362834297_3018646063709045369_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384476802_337688548922348_6913993173688134562_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384559599_327032673237083_8899156060103729415_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561542_1472509220181126_7556750698658644435_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557752_675210331218807_7769708640828850900_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557399_893434918804691_1941582238194733749_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384537580_857514112597980_2739526301262589463_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560528_858503485687176_6922966519991608342_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560569_853268743142766_6269197968416415639_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560527_1474489696677992_471522991132712617_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386901616_831093411800505_2090600264727928784_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386851405_1366165104318283_3818043712593784238_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386431301_1350546202553694_3518966988662946282_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560572_212889011644213_4763686108088891820_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386830233_988537505551482_7067633284102747881_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384562881_634193335462774_7675113625189794027_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386887713_694632259243611_3905280050244528853_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384526415_687597029676528_5716498322254047545_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557754_703617164552337_6427335799778040759_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561549_214323241664692_4780426889651277975_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560524_1666753587148073_8402750664585195097_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561933_6284269541688216_8133883407194296951_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557606_3270256909785653_516283753028956314_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386894874_1317687642189027_815227800852249815_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386879387_283517281150949_4444791861784496994_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384562658_2316258445429320_1952259242323417588_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557612_1033954828019710_7292031839222788316_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557750_1078679326843119_5013229690761928528_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386851412_279660421641155_371408023389060199_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561911_1358350584789000_4117816275841600790_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557596_1293951625336586_1728627245028286785_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386889097_1301803100537128_5817276796693353892_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560510_1366672910867727_4994525163959037900_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386468019_863468652023286_4493650073575507418_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386893142_6597077373738219_6696904825294453043_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386466501_615995797413994_3012913262160890976_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557793_1468296384026323_3825349800650029854_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560527_885454826336441_5791619994943090625_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557562_846064060227044_231887850802919099_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386861579_1493165168174000_8266335197185898511_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560925_1927206294318048_5097354657103546013_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557584_3471411756433429_3119819263494571921_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560472_6755024131251707_837919176245098733_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557892_1064308541606212_2101673346909862111_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387320260_1354245578794859_5778362165924575093_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387326953_1004776074003116_2364146067295620086_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557435_813674417164876_8527957467602412545_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386861466_254122073851929_242846638987434203_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557790_615013203908266_3560996144409765808_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387321542_686937586829659_6942368170598413962_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560502_1987298424979578_4210416464042527857_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557763_628445076111805_1760854558738958983_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384568254_311042721535093_3940351479556330137_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386864143_1431515307420069_6251383194309931305_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560513_345996201203160_7237733312013740793_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386896516_1552874311783712_3041470023967812831_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386881151_6654507984615162_4467802241930064001_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557749_3669087269994014_9045997301263952967_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560931_314901221229414_3098585756718244356_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560510_1375234886447169_8300428963259342772_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561542_1436085687171952_1511380792741943109_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560501_7882749658506992_1300406599974109107_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561545_1010493166824321_8235613105390314462_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561542_1296180244433957_3776442720248861806_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561879_883357299826063_1825499999322858078_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386884862_331355766095196_6897349323441138440_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557781_223557823805672_7162199847994023861_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384564147_1421097421784440_2676270358600870012_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560945_6635199666595828_199947313662342969_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560558_217569048002528_4169865790225934619_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557590_873986610962592_1203293874217296969_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557793_1490579225120992_8981464308371227593_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560560_323283553581650_7436580462207812599_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384559597_1376771043213954_2971366104687672779_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386468169_1475996266275109_4104587585605950315_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560530_687139373476977_4910030361644173390_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560537_2267274353460416_9061002877695478863_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561886_337657975346176_8753958597165537162_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557764_863322592081104_6733651523618445979_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557875_301910705918562_4869277783977009311_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557603_335566232198213_3131329540266517713_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561930_307151362023803_2036121606857636299_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386875379_969325720796526_5063514555212408427_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560487_265346392553772_6638381271132020578_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557749_276198051948735_5864169178138886687_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560892_2000593743640680_4758235656668297271_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557804_137558526107837_5574395081870063664_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557750_3747397685497289_660983467998333653_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384563402_1022292002526259_6369094372386782274_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560505_858464088927351_7525937673419045038_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557407_334628019066768_2644921437702579454_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386879387_335372069048915_8535710742724794107_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560910_844095684076609_1516838288400967593_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560573_847329317024249_8909417867865419351_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386884701_744842084116098_3796399314682792467_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557772_6660716157344917_4691932190608994860_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386877188_330319302823941_1512606824456931596_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557751_1828044634293176_3182064433749145915_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384559588_309851771741959_5968770103333678553_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557798_850382656702666_1909162097239904646_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560892_1078493809981790_3467336349175947642_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560485_1483524782446468_3830274834129673294_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386877229_797110255498526_6078186046130462967_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560497_7058091370889994_789028626616076320_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560583_332426979445193_2175348472079463343_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557849_833734468544483_7765964983384252004_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560509_1717954428705326_9048970628887865021_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560548_857360162663760_4320349584545561131_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386447099_1735049426956014_248779830844952231_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386826518_731102695645836_6561719085941192117_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560483_367011545658439_667546786502935521_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386866335_1307669496534871_3641947774767478467_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560896_1054509095731789_8594748382573673409_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560597_886873259727812_9166548727941238314_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384570181_219030487644113_2183476070312538049_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560592_279237198336462_7466103576196511090_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560552_1989427658091708_8538810596341350958_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557849_1484384595465293_1556293369097347629_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557442_1736794406782991_6524649547327196171_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386877229_169325046219383_2934392096821920825_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386875307_881684680250548_1165998891565341777_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560497_3306750242804617_3975320037614462522_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560590_828241805473321_8719844858461870613_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386724239_211150601848655_479088438829305984_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386826474_333091439212566_3378807161832379725_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557749_802951591585669_4374224940939623201_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560501_709296377719255_9203157408329380446_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386724239_293065940145704_984459915607934151_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560557_881999006963965_5458469103984299282_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560502_1302921957259546_3211149263814013706_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386889097_703514237825471_7499118612097845312_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386889920_280668388125231_4202597011516679030_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561542_872034217670547_4548083235747299928_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561893_703252441659584_3773806373416105009_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384559598_1042121593872954_1009871982219769798_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560503_708348211138967_6453708613031840980_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560900_837499684704627_7511995627250320345_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560950_1382172182384979_1425814640144544584_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560524_970938843992395_8610571219192725588_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386889114_639805481602365_5021339813026551495_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386896516_1061829581501819_2404810435389056771_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557766_230776986654700_7262158880953972620_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557602_6619744641414345_3261216388397485788_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561907_307416435365865_6846616546668692115_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557778_1374732813137947_1403645133598985893_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560505_856805782325967_4267970674822783495_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560588_520809163593300_6450212613332429182_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561553_650074406930559_8935219131285346761_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384559605_1313199309555584_8307732684531050344_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384348923_888238735981668_3297156497047380451_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384564218_6685400541573788_4913081031162753994_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386898134_351163040599525_4474117382593849783_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557877_1244924906185385_3397014885991093290_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386898142_1249113449098762_7502919726823293107_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386853780_991123928628226_1488641360988314365_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557803_916699789823172_1183769553935523463_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557606_1576537743162960_6034768707728613301_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386881332_337103295512080_8149730111297722976_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557792_1497363087746533_1649394852630500735_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557799_695764962428476_5905336487955378588_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386458282_868194251347944_3550360049084915436_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561542_858438652320232_6802598043889468786_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384562823_155384760919742_3943389249131096914_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557780_1986153288451453_3139612424016311826_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561911_752522076682218_2737954990476428548_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386894032_278886415099974_4370517006455233156_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560552_349869767384950_183953821937120235_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387340978_229092193491663_3959667181336894426_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384562860_1029240221608795_6062496298127289040_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384565686_635128045166581_4322778050920368878_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384561537_1995202547504586_1517662949915012137_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557765_288714327347570_2778530283551338479_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560545_329644306240741_3565104231220840010_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557790_2002928720070303_690515357515315363_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384541897_1013234190002823_3686688385943425219_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557752_290945507046779_2493156129854307820_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557790_977366920226622_2675542831501280232_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384559600_1057581375605939_9073455453054611388_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384562348_1031192011344831_3127678348143922776_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557769_1538405500307294_3343846921295574082_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384557802_1482975525986613_4753986542521824475_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560493_347613094357856_8489582756295582717_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560588_848894336876769_5743483301048727453_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384539478_1049443699715916_2805933596167811501_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384560947_780891443837643_3040940124236923007_n-1024x576.jpg)
Θένια Βασιλειάδου – www.xronos-kozanis.gr