Σήμερα στις 4.00μμ από την αίθουσα συνεδριάσεων του Περιφερειακού Συμβουλίου, θα μεταδοθεί ζωντανά συνέντευξη που θα παραχωρήσει ο Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας, ο ιατρός του ΕΟΔΥ στην ΠΔΜ, ο Πρόεδρος του Ιατρικού Συλλόγου Κοζάνης, οι διοικητές των νοσοκομείων “Μαμάτσειο” και “Μποδοσάκειο”, ο προϊστάμενος του Τμήματος Πολιτικής Προστασίας Κοζάνης και εκπρόσωπος της Αστυνομίας.
Το βίντεο θα είναι διαθέσιμο μόλις ξεκινήσει η συνέντευξη.