Μήπως… Toυ Νίκου Τσιαρτσιώνη, πρώην βουλευτή Κοζάνης, πρώην Υπουργού Μακεδονίας-Θράκης
Πριν λίγες μέρες η Πόλη μας έζησε την πιο γιορτινή της μέρα, την ημέρα του Αγίου Νικολάου. Πολύς κόσμος, «με τα καλά του», με σχετική καλοκαιρία και ξεχωριστή διάθεση, παρακολούθησε το τελετουργικό της ημέρας με την καθιερωμένη περιφορά της εικόνας του «παππού», προστάτη της πόλης. Ήταν μια ξεχωριστή μέρα, κατά την οποία κανείς, πιστεύω, δεν … Συνεχίστε να διαβάζετε το Μήπως… Toυ Νίκου Τσιαρτσιώνη, πρώην βουλευτή Κοζάνης, πρώην Υπουργού Μακεδονίας-Θράκης.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί