Σύμφωνα με πληροφορίες ο Γιάννης Μυροφορίδης παραιτήθηκε από τη θέση του Προέδρου της Κοβενταρείου Βιβλιοθήκης. Με δεδομένο οτι κ. Μυροφορίδης προέρχεται από την παράταξη της “Μετάβασης” ένας πιθανός αντικαταστάτης θα μπορούσε να είναι ο Βασίλης Παπαποστόλου, μοναδικό μέλος της παράταξης στο Δ.Σ. της Κοβενταρείου εκτός και αν προκύψει λύση από την παράταξη του Δημάρχου με πιθανότερη την Αντιδήμαρχο Πολιτισμού Ελπίδα Kουιμτσίδου.
Μοιραστείτε την είδηση