Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά ηΤροχαία Κοζάνης, πάντα ευαισθητοποιημένη σε θέματα οδικής ασφάλειας, βρήκε τροπο να περάσει το μήνυμα της στους οδηγούς της περιοχής. Ένα μήνυμα σαφές πως αλκοόλ και τιμόνι δεν πάνε μαζί!
Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά ηΤροχαία Κοζάνης, πάντα ευαισθητοποιημένη σε θέματα οδικής ασφάλειας, βρήκε τροπο να περάσει το μήνυμα της στους οδηγούς της περιοχής. Ένα μήνυμα σαφές πως αλκοόλ και τιμόνι δεν πάνε μαζί!
Sign in to your account