«Για τις ανάγκες των πολλών και όχι τα κέρδη των λίγων»
Μπροστά στις τοπικές εκλογές στις 8 Οκτώβρη, πραγματοποιούνται συγκεντρώσεις της «Λαϊκής Συσπείρωσης», ως εξής:
Πέμπτη 28/9/23 και ώρα 20:00 στο καφέ «Ίντριγκα» στην Άνω Κώμη με ομιλητές τον Νόντα Στολτίδη υποψήφιο Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας και την Τίνα Κουζιάκη υποψήφια Δήμαρχο Κοζάνης
Παρασκευή 29/9/23 και ώρα 19:00, στην κεντρική πλατεία Αιανής με ομιλητές τον Νόντα Στολτίδη υποψήφιο Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας και την Τίνα Κουζιάκη υποψήφια Δήμαρχο Κοζάνης
Κυριακή 1/10/23 και ώρα 11 π.μ. στην πλατεία Τρανοβάλτου με ομιλητές Νόντα Στολτίδη υποψήφιο Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας και Νίκο Γεωργακόπουλο υποψήφιο Δήμαρχο Σερβίων
Την Τετάρτη 4/10/23 στις 19:00 στην κεντρική πλατεία Κοζάνης θα πραγματοποιηθεί η ΚΕΝΤΡΙΚΉ προεκλογική συγκέντρωση με ομιλητές τον Νόντα Στολτίδη υποψήφιο Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας και την Τίνα Κουζιάκη υποψήφια Δήμαρχο Κοζάνης
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/IMG-b3957a344166cc4626a859a1dd90bfa6-V-724x1024.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/IMG-a83d410a606cc6c958206bf00cd7ecff-V-724x1024.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/IMG-60137dff322d6bcb0b5a06ee56341de5-V-724x1024.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/IMG-1d816247a1a5bbf1814f1e6ba13fcec7-V-724x1024.jpg)