Tην Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου και ώρα 13:30, συνεδριάζει η Οικονομική Επιτροπή του Δήμου Κοζάνης στο Δημαρχείο, για συζήτηση και λήψη απόφασης πάνω στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :
1. Κατάρτιση προϋπολογισμού εσόδων – δαπανών οικ. έτους 2018 του Δήμου Κοζάνης.
2. Έγκριση ή μη πρακτικού δημοπρασίας και κατακύρωση ή μη αποτελέσματος για τη ¨Μίσθωση ενός (1) ακινήτου Ε=100,00 τ.μ. έως Ε=250,00 τ.μ., για τη στέγαση του 8ου Νηπιαγωγείου του Δήμου Κοζάνης.
3. Αιτήσεις – Έγγραφα- Ανακοινώσεις.
Ο Πρόεδρος
Οικονομικής Επιτροπής
Ιωαννίδης Ελευθέριος
Δήμαρχος Κοζάνης