Η παρουσία του «Πολιτιστικού Συλλόγου Γέφυρας «Μέτρες – Σωζούπολη», φιλοξενούμενος του Λαογραφικού Ομίλου Κοζάνης «Φίλοι της παράδοσης στην κεντρική πλατεία και το γλέντι στην πλατεία Λασσάνη
Μοιραστείτε την είδηση
Η παρουσία του «Πολιτιστικού Συλλόγου Γέφυρας «Μέτρες – Σωζούπολη», φιλοξενούμενος του Λαογραφικού Ομίλου Κοζάνης «Φίλοι της παράδοσης στην κεντρική πλατεία και το γλέντι στην πλατεία Λασσάνη
Sign in to your account