Μια μαγική βραδια με τραγούδια από ταινίες, χάρισαν στους εκατοντάδες θεατές που παρακολούθησαν στην Αίθουσα Τέχνης Κοζάνης, οι μαθητές που συμμετείχαν στην εκδήλωση πέντε Δημοτικών Σχολείων Κοζάνης και συγκεκριμένα των 2ου, 8ου, 9ου, 12ου και 13ου.
Μια μαγική βραδια με τραγούδια από ταινίες, χάρισαν στους εκατοντάδες θεατές που παρακολούθησαν στην Αίθουσα Τέχνης Κοζάνης, οι μαθητές που συμμετείχαν στην εκδήλωση πέντε Δημοτικών Σχολείων Κοζάνης και συγκεκριμένα των 2ου, 8ου, 9ου, 12ου και 13ου.
Sign in to your account