Τυχερή στην ατυχία της στάθηκε οδηγός σήμερα το μεσημέρι καθώς κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες, το όχημα που οδηγούσε βρέθηκε επάνω στα σκαλιά που βρίσκονται μεταξύ των οδών Αλέξη Μινωτή και Έλλης Λαμπέτη, χωρίς πάντως να δημιουργηθούν περισσότερα προβλήματα πέρα από την αναμενόμενη λαχτάρα . Σύμφωνα με κατοίκους της περιοχής , πριν από τα σκαλια, εκεί που τελειώνει ο δρόμος δεν υπάρχει η απαραίτητη σήμανση με αποτέλεσμα να μην είναι και πολύ δύσκολο να συμβεί το ατύχημα.
Η φωτογραφία είναι από αναγνώστη μας .