Με μεγάλη επιτυχία στέφθηκε και φέτος ο χορός των Cosa Latina για τον σύλλογο καρκινοπαθών Κοζάνης, Dance with us! Την βραδιά άνοιξε το τμήμα παραδοσιακών χορών του συλλόγου Φανός τ΄Άι Δημήτρ΄, ενώ κορυφώθηκε με τις παρουσιάσεις λάτιν, σουινγκ και ευρωπαϊκών χορών από τους Cosa Latina. Το κοινό ανταποκρίθηκε, παρά την κακοκαιρία, απολαμβάνοντας το θέαμα και τιμώντας τον σκοπό!
Μοιραστείτε την είδηση