Ο Στάθης Κωνσταντινίδης εκπρόσωπος της Κυβέρνησης
Με λαμπρότητα γιόρτασε την Τετάρτη 11 Οκτωβρίου η Κοζάνη την 111η επέτειο της απελευθέρωσης της πόλης από τον τουρκικό ζυγό. Οι εκδηλώσεις εορτασμού ξεκίνησαν με την δοξολογία στον Μητροπολιτικό ναό του Αγίου Νικολάου, ακολούθησε κατάθεση στεφάνων στην κεντρική πλατεία και η καθιερωμένη μαθητική παρέλαση με την συμμετοχή πολιτιστικών συλλόγων και προσκόπων στην οδό Παύλου Μελά.
Την Κυβέρνηση εκπροσώπησε ο υφυπουργός Εσωτερικών αρμόδιος σε θέματα Μακεδονίας και Θράκης Στάθης Κωνσταντινίδης, ο οποίος σε δηλώσεις του μίλησε «για συνειδήσεις και ψυχές των προγόνων που κρατήθηκαν ελεύθερες γιατί πίστευαν σε υψηλές αξίες και ιδανικά». Ο ίδιος χρησιμοποίησε το σλόγκαν του υποψήφιου Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας Γιώργου Κασαπίδη «με πίστη στις ανθρώπινες αξίες» καλώντας έτσι τους ψηφοφόρους να επιλέξουν την Κυριακή τον εκλεκτό της Νέας Δημοκρατίας.
Από την πλευρά της η βουλεύτρια του ΣΥΡΙΖΑ Κοζάνης Καλλιόπη Βέττα, κάλεσε τους πολίτες της Δυτικής Μακεδονίας να ψηφίσουν «κατά συνείδηση» τονίζοντας πως τόσο ο κ. Αμανατίδης όσο και ο κ. Κασαπίδης συνετέλεσαν στο «να έχει η περιοχή μας αρνητικές πρωτιές, ο ένας με τις αποφάσεις του ως Περιφερειάρχης και ο άλλος ως βουλευτής».
Για μια χώρα που «πρέπει να πάει προς τα εμπρός και να προκόβει» μίλησε ο βουλευτής του ΠΑΣΟΚ Κοζάνης Πάρις Κουκουλόπουλος. Μιλώντας για τις αυτοδιοικητικές εκλογές στην Περιφέρεια είπε πως «οι πολίτες έχουν κρίση» και όσον αφορά στον Δήμο Κοζάνης τόνισε «από την πλευρά μου βάζω πλάτη για τον Λάζαρο Μαλούτα».
Με την δέουσα μεγαλοπρέπεια πραγματοποίηθηκε σήμερα στην Κοζάνη ο εορτασμός της 111ης επετείου της απελευθέρωσης της Κοζάνης από τον τουρικό ζυγό.
Οι εκδηλώσεις ξεκίνησαν με την επίσημη δοξολογία στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό του Αγίου Νικολάου, ακολούθησε επιμνημόσυνη δέηση στην κεντρική πλατεία της Κοζάνης και κατάθεση στεφάνων στη μνήμη των ηρώων που αγωνίστηκαν για την ελευθερία και κορυφώθηκαν με τη μεγάλη παρέλαση.
Την κυβέρνηση εκπροσώπησε στις εκδηλώσεις ο Υφυπουργός Εσωτερικών, αρμόδιος για θέματα Μακεδονίας και Θράκης, κ. Στάθης Κωνσταντινίδης.
Θένια Βασιλειάδου – www.xronos-kozanis.gr
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387476901_296053276552707_6806765864718619397_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370270298_338020625257730_411591508071573564_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387301151_346736964586568_1234215804829874806_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370214475_376580101406237_4012585977286281351_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387495450_6903908826339340_1403913740630712621_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387589428_1236591093685461_2244738356670375281_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387523938_863061835491072_1426425219663759752_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387530794_113573881848245_358007128687370966_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370240569_690158319832753_8096312547698830871_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387584282_1040376174080776_211709426796230821_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387572337_340533551698203_1494420904617684044_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370082261_1720999654991745_263011291663006100_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370122463_269893816019708_2148734152763882725_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370130522_1064797144959500_4948093286310650797_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/369839229_7214171438616874_1803225918132770750_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370293242_1028567341626617_7314901892560385851_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370130522_874968984346658_6402680510627717081_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387323297_3176619525973509_3380558849962530423_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370221106_334652135742402_245205184016813937_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370261069_855203686183963_518277407136436235_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370098928_342817804829186_7707212418365500785_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387584266_641819087994900_1387757384273585502_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387550651_1254972435188404_4336857022211228357_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370257346_842432220658546_7628246192365981144_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387483135_1008300767159861_2957976883877232024_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387484459_1066969877639295_7375346063225227625_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370251315_866371428457804_6789617129141460139_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387560941_216729771422489_594121822074803282_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/368508681_986208982493425_3163686698580828692_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387331168_831838028412856_6613749160567138600_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387507894_253784833859320_2222466908523385443_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387645472_6646446915437143_6132159203207105273_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387472698_620311040179804_6171057652531309986_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386877609_266246432492142_1094176850783170258_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370236057_8233399416729855_7529532204744324277_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370218252_3089704184507547_5917139846180928312_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387605156_991475198799233_6898480503577214262_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370270239_3016817875118769_7611058008182940315_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370099400_1000831714539443_6778669637351653615_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370290080_882969209859084_8385806466252481208_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/368555345_1782023202313388_6323779761367942657_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/368561426_836006268063455_2279565700860832722_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387531018_336818238901495_7158032775521675721_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370238171_133890156478974_1901165909268813439_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370241107_1263723841005669_7457515149222860708_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370291827_642198448092461_4048978623210117132_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370321852_1071700157540912_839850476249950255_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387601122_626402292986341_7327996083708583567_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370218252_682124250526971_5477572631761354951_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370342927_157556854098066_113414578956258228_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370248532_1050412782642765_809205915063486770_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387617305_1051736902625539_205476034835704035_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387610583_1277030386341932_4666446594442398094_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/385390709_158454554005259_3334196464454464344_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386476800_295850399896213_6356112538110251869_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387507894_647594297451131_8502496385713315777_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370228947_1106711954067634_127091884911490675_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387536950_288639124124425_5076816100107819260_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387499452_341042514959876_3019803605529386366_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387583229_330803192865080_322254168123140581_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387598951_1390844665148573_1148227457604322080_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387483135_2071036343260867_8657327884592148428_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387328315_819214359940474_5997617622495523184_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387572025_846369253793588_190419223158008242_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370307865_342654611565349_8966966629531332403_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386884550_1381034612793390_5119136526185027332_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370193695_1004993183886956_903187435435101298_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370244284_231841779886346_5252750189817461095_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387555065_339874145245921_6722290685565159371_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387323297_221500810941006_5041754892072480212_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387561634_268745126143895_6226337695073852057_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370252620_635924705254938_5388753979803523046_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387555343_851852422935854_1078078982007699521_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387646592_341735861572212_8634391038417263323_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387512653_1052896715976604_2407570482868125027_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387652263_725455486118477_2884874395202103364_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387536928_336301019056186_1000546958331103007_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387506810_295684999933489_177159577822389398_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370082261_693050969366031_3371176975160441630_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370221030_616145064066336_535541674604666520_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370206922_321544213896290_4944396608162459759_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387556319_1625375571204239_4709082248423340609_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387616211_336215788918048_1374509846081566953_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370194184_1552431148830138_6131620297829293070_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/368447932_1544819599661285_5169861061895563919_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370272434_1269198257084573_8151625837070802212_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387472858_181246411623410_5045648373859130745_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370153771_1056183198855679_3830018180264040780_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/368281369_296630419817912_7639954530160201504_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/368281369_863640758788497_2273258758698430711_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387633510_1774240823008244_5406581537793692579_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370269943_730042895603008_2615832705664571728_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387594795_1069259127821120_2052409093814468684_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387494323_1488354478650987_4915930210428522944_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387536950_1001188591101254_42543797428094162_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387327586_1021595605555680_1712150257787300464_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386442179_280601938266556_7813518966993042921_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387584266_1282294459110860_8300619982720125773_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386853837_5027501694040610_1191389558518533499_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370284313_210830235225108_1816491310366516587_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387526867_886935132358225_960219197422621343_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370122463_882081969509967_496883305895273371_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370322421_343548904758429_8999373753155332224_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387606498_1410368876213593_7643328379229552948_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370307867_319306154057114_6654596377343493447_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370286810_700910891929979_5380034961831456229_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370196237_1478447616291025_1498903624332949907_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386890194_1008838123709882_1964769434820473552_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370344217_263286216144319_3455520940462586407_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387458336_675775481282307_6113571648778762993_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387499955_859476209105897_7598581776397135492_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/385391484_803349618466833_3144766170347453665_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387556156_729881752285378_4029847061140563152_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370317904_6909206389140377_8938985446905264362_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387566927_3788630824699936_8791755268693517415_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/369542118_1942756629431990_7436251840400832551_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/368516101_727949439349939_3007251242017395532_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387617285_290143717297041_3198154101161523720_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/368561426_290341617132413_7989553739937055612_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370237138_343330414832562_7763335401858080455_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370058073_854012402714730_9168145353420123129_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370218364_301159676039282_5858761635095861055_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/369844571_1056665402360574_5173764678065012838_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370315061_162510663591567_533551727772798585_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387518325_287408107472878_8244574472049896891_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370303721_336092882212859_7243703279754990064_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370221387_1244331099585385_4611500495409290080_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/369844571_2561134844046424_836398011558637862_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386476800_3575823046078979_5037445189081950798_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387341006_347652854378063_7492117235397567648_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386879159_340781614977488_4525940538795507731_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387610590_3491115131101854_2567817471220902045_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386442179_1058459812001755_5837937371678211201_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387583524_290109377159905_8711368788656418713_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/386882927_812715800587727_7855662900488836706_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/368515072_303776909119453_3906544899484048628_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370286810_648535074089409_3123433309780205771_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387578231_677554060768753_8172892907167044717_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387583229_341144691618853_6264029318081405350_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370132076_6512446472186644_3648517928285427809_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387587308_1143081103348779_571266725562245468_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370315605_702723151881084_6860746381161423243_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370082463_1727489327765658_1145576258223056860_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387599741_1339947430047163_3809005047356827524_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370293242_335903778907020_1043903558330428374_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387598826_854231013033299_1282506238393237722_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387642181_1041089957036271_8758559417268490167_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370231413_707460454090355_4129687066389775254_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370102747_1141846353448463_1115632405467560951_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387611830_1066470291380554_6220581897283422926_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/368406895_853615186293355_953214100783126663_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/368788429_261134853584639_6665695059877448737_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370218588_1552797175462704_4451576900550589591_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387589428_1023957742085435_8261942334467058394_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387316405_706357210873486_4003513283366354516_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370316968_865225788477716_8479381728681700418_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387539123_295134396791688_2999557043128264799_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/384205226_341560475052208_2589613852862772940_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370132033_646558284129645_1806129708866474456_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/370062325_920931166120060_846025447590622705_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387526760_2430844497122671_8223535854454848317_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387324698_1052286492870166_6249319278321019595_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/368516101_866815307923738_3890881424305933471_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387554976_700397451553000_711850383588998118_n-1024x576.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/10/387494336_7257095617675941_5453137375491897768_n-1024x576.jpg)
Θένια Βασιλειάδου – www.xronos-kozanis.gr