Όπως αναφέρεται σε ανάρτηση του Δημάρχου Βοίου Χρήστου Ζευκλή στον οικισμό της Γαλατινής, σύμφωνα με τον ΕΟΔΥ πάνω από 25 τα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο, κυρίως σε ανήλικα παιδιά. Σήμερα σε 140 rapid test καταγράφηκαν 22 θετικά.
Στον οικισμό της Γαλατινής, σύμφωνα με τον ΕΟΔΥ πάνω από 25 τα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο, κυρίως σε ανήλικα παιδιά….
Δημοσιεύτηκε από Ζευκλής Χρήστος στις Παρασκευή, 19 Μαρτίου 2021