Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος την προσεχή Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023, εορτή των Αγίων Μαρτύρων Σοφίας, Πίστεως, Ελπίδας και Αγάπης, θα τελεστεί Θεία Λειτουργία.
Η Εκκλησιαστική Επιτροπή
Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος την προσεχή Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023, εορτή των Αγίων Μαρτύρων Σοφίας, Πίστεως, Ελπίδας και Αγάπης, θα τελεστεί Θεία Λειτουργία.
Η Εκκλησιαστική Επιτροπή
Sign in to your account