Την δική του βασιλόπιτα έκοψε το Ε.Κ.Α.Β. Δυτικής Μακεδονίας στο οικογενειακό κέντρο “Κλιούγκι” την Παρασκευή.
Ο πρόεδρος του σωματείου Θωμάς Σαραφίδης απηύθυνε χαιρετισμό, ενώ στην εκδήλωση παρευρέθηκε ο περιφερειάρχης Θ. Καρυπίδης, ο αντιπεριφερειάρχης Ηλίας Κάτανας, ο περιφερειακός σύμβουλος Στ. Γιαννακίδης, ο διευθυντής του ΕΚΑΒ κ. Δουλγεράκης και εκπρόσωποι από την ομοσπονδία του ΕΚΑΒ.
Μοιραστείτε την είδηση