Ασφυκτικά γεμάτη ήταν η Στέγη Ποντιακού Πολιτισμού στην παρουσίαση υποψηφίων και προγράμματος της Δημοτικής Κίνησης Κοζάνη Τόπος Να Ζεις με επικεφαλής τον Χάρη Κουζιάκη.
Ακολουθεί αναλυτικό ρεπορτάζ.
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/376258614_6663267437073162_4086263426368729360_n-1024x768.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/379332571_10211795022507094_5651002406416856383_n-768x1024.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/379390988_10211795021707074_6294312212268171713_n-1024x768.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/09/379321862_10211795020987056_3762951092565109362_n-1024x768.jpg)
Ασφυκτικά γεμάτη ήταν η Στέγη Ποντιακού Πολιτισμού στην παρουσίαση υποψηφίων και προγράμματος της Δημοτικής Κίνησης Κοζάνη Τόπος Να Ζεις με επικεφαλής τον Χάρη Κουζιάκη.
Ακολουθεί αναλυτικό ρεπορτάζ.
Sign in to your account