Εκδικάστηκε σήμερα στο Πρωτοδικείο Κοζάνης η προσφυγή των εργαζομένων της ΔΕΥΑΚ ενάντια στην επιχείρηση για υπαγωγή τους στο ενιαίο μισθολόγιο. Η απόφαση αναμένεται περίπου σε 3-4 μήνες.
Μοιραστείτε την είδηση
Εκδικάστηκε σήμερα στο Πρωτοδικείο Κοζάνης η προσφυγή των εργαζομένων της ΔΕΥΑΚ ενάντια στην επιχείρηση για υπαγωγή τους στο ενιαίο μισθολόγιο. Η απόφαση αναμένεται περίπου σε 3-4 μήνες.
Sign in to your account