Ψηφίσθηκε το απόγευμα της Τετάρτης από τη βουλή η αυτονομία του Δήμου Βελβεντού και πλέον η Π.Ε. Κοζάνης αποτελείται από τους Δήμους Κοζάνης, Εορδαίας, Βοίου, Σερβίων και Βελβεντού.
Μοιραστείτε την είδηση
Ψηφίσθηκε το απόγευμα της Τετάρτης από τη βουλή η αυτονομία του Δήμου Βελβεντού και πλέον η Π.Ε. Κοζάνης αποτελείται από τους Δήμους Κοζάνης, Εορδαίας, Βοίου, Σερβίων και Βελβεντού.
Sign in to your account