Στο 89ο Πανελληνιο Πρωτάθλημα Παίδων – Κορασίδων και ΑΜΕΑ που διεξήχθει στην πόλη των Ιωαννίνων , έλαβε μέρος ο ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ με 6 αθλητές και δυο συνολικά πληρώματα .
Αναλυτικά οι αθλητές μας Κωνσταντίνος Γεωργιάδης , Καραχίτος Αλέξανδρος , Παπαδημόπουλος Λευτέρης , Ντίνας Ευθυμης κατέλαβαν την 3η θεση στο αγώνισμα τετράκωπο ανευ πηδαλιούχο ενώ τα κορίτσια μας Ραφαέλα Καραχιτου και Ευδοξια Σουπούρα τερματησαν 7ες , πρώτες στον μικρό τελικο , ανάμεσα στα 15 συνολικά πληρώματα .
Το ΔΣ του Ναυτικού Ομίλου Κοζάνης συγχαίρει τους αθλητές και προπονητές για την συμμετοχή ,το αθλητικό πνεύμα και την προσπάθεια που κατέβαλαν!
Συνεχίζουμε για τους επόμενους αγώνες !!
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/07/ab5b4f34-86f1-4c69-a685-ea443035c066-768x1024.jpg)
![](https://xronos-kozanis.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_1809-768x1024.jpg)